Carl Fredrik Reuterswärd oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, Monogramsignerad CFR, daterad 52 a tergo, olja på pannå med ristningar, 27x35 cm

Färbortfall

496058

2017-10-27