Spiklyktor

Spiklyktor
Spiklyktor
Spiklyktor
Spiklyktor
Spiklyktor
Spiklyktor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPIKLYKTOR, 2 st, plåt, 1800-tal, höjd ca 28-32 cm

Slitage, rost

496061

2017-10-27