Tillbaka till katalog

Herrarmbandsur Ryssland

Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland
Herrarmbandsur Ryssland

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

HERRARMBANDSUR, stål, Ryssland, 1900-talets andra hälft, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, datum, boettnr. 212720, cal SU 3133 (Poljot), läderarmband samt stålspänne (Breitling), diameter 37,5 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

496080

Datum:

2017-10-27