Japanskt träsnitt Kuniteru Sport och affischkonst

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNITERU (Japan): Sumobrottare, 1800-talets mitt, signerad Ichiyusai Kuniteru, utgivare Daikokuya Heikichi, träsnitt i obanformat 35x23 cm

Veck. Ej examinerad ur ram.

496104

2017-11-21