Eeric Lennarth diptyk Konkret konst

Klubbat för:

6 000 SEK

10 000 SEK

ERIC LENNARTH (född 1926): "Miljöelement Variabel"- diptyk, olja på pannå, ca 63x43 cm vardera

Ytrepor, kantnagg

496106

2017-11-30