Olle Skagerfors litografi

Olle Skagerfors litografi
Olle Skagerfors litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Stilleben, signerad samt numrerad, färglitografi, bladmått 32x25 cm

496141

2017-10-30