Olle Skagerfors litografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad, 193/200, litografi, blidmått ca 41x29 cm, oramad
Kuntoraportti
496142
Päivämäärä:
2017-10-30