Olle Skagerfors litografi

Olle Skagerfors litografi
Olle Skagerfors litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OLLE SKAGERFORS (1920-1997): Självporträtt, signerad, 193/200, litografi, blidmått ca 41x29 cm, oramad

Kuntoraportti

496142

Päivämäärä:

2017-10-30