Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MICHAEL KESSLER (USA, född 1954): Shared vision, signerad och daterad Michael Kessler 1984, olja på pannå, 205x144 cm
PROVENIENS: Art Now, Göteborg
496147
2017-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här