Michael Kessler olja
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
MICHAEL KESSLER (USA, född 1954): Shared vision, signerad och daterad Michael Kessler 1984, olja på pannå, 205x144 cm
PROVENIENS: Art Now, Göteborg
Kuntoraportti
496147
Päivämäärä:
2017-10-30