Michael Kessler olja

Michael Kessler olja
Michael Kessler olja
Michael Kessler olja
Michael Kessler olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MICHAEL KESSLER (USA, född 1954): Shared vision, signerad och daterad Michael Kessler 1984, olja på pannå, 205x144 cm

PROVENIENS: Art Now, Göteborg

Kuntoraportti

496147

Päivämäärä:

2017-10-30