Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Mapp med fyra serigrafier, Fyra Modell Variationer, upplaga 35/40, signerad Ulf Gripenholm, färgserigrafi i, ca 40x35 cm, oramade

496151

2017-10-29