Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN-ERIK LAMPINEN, helhornskniv, samearbete, 1900-tal, signerad, ristad dekor, medföljer 2 knivar vara en signerad HM en daterad 1925, längd ca 15-27,5 cm
Slitage
496161
2017-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här