Lennart Aschenbrenner serigrafier
2017-10-29
496162
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943):
Kuvert, signerade och daterade Aschenbrenner -75,103/120, serigrafi, bladmått ca 62 x 78 cm, oramad