Birgitta Watz matservis

Birgitta Watz matservis
Birgitta Watz matservis
Birgitta Watz matservis
Birgitta Watz matservis
Birgitta Watz matservis
Birgitta Watz matservis

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA WATZ (född 1938), matservis, 21 dlr, rokokobrätte, stengods, betstående av: 8 djupa, 6 mattallrikar, 7 förrättstallrikar

Slitage, repor, tillverkningsdefekter

496163

2017-10-27