Fat fajnas 1800-talets slut

Fat fajnas 1800-talets slut
Fat fajnas 1800-talets slut
Fat fajnas 1800-talets slut
Fat fajnas 1800-talets slut

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

FAT, 1800-talets slut, sydeuropa, fajans, dekor av bl.a. fågel, diameter ca 42 cm

Glasyr defekter och nagg, krakeleringar

496165

2017-10-27