Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, gustaviansk, tenn, stämplat Eric Broberg Eskilstuna 1797 (E. B. verksam i Eskilstuna 1792-1809), höjd ca 18 cm
Slitage
496167
2017-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här