Ljusstakar gustaviansk

Ljusstakar gustaviansk
Ljusstakar gustaviansk
Ljusstakar gustaviansk
Ljusstakar gustaviansk
Ljusstakar gustaviansk
Ljusstakar gustaviansk
Ljusstakar gustaviansk
Ljusstakar gustaviansk

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, gustaviansk, tenn, stämplat Eric Broberg Eskilstuna 1797 (E. B. verksam i Eskilstuna 1792-1809), höjd ca 18 cm

Slitage

496167

2017-10-27