Takarmatur art deco

Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco
Takarmatur art deco

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR med plafond, 1930-tal, art deco, slipat glas, stomme i mässing, 6 ljuspunkter, höjd ca 68, diameter ca 46 cm

Nydragen el, plafond med nagg

496182

2017-10-27