Brasskärm senempire
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BRASSKÄRM, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, skuren dekor och pastellage, korsstyngnsbroderi med flicka och fåglar, höjd ca 111, bredd 70 cm
Kuntoraportti
Broderiet ngt löst, pastellageskador, ett ben löst, krön saknas
496183
Päivämäärä:
2017-10-28