Brasskärm senempire

Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire
Brasskärm senempire

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BRASSKÄRM, 1800-talets mitt, senempire, förgylld, skuren dekor och pastellage, korsstyngnsbroderi med flicka och fåglar, höjd ca 111, bredd 70 cm

Kuntoraportti

Broderiet ngt löst, pastellageskador, ett ben löst, krön saknas

496183

Päivämäärä:

2017-10-28