Johan Oscar Cantzler oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN OSCAR CANTZLER (1844-1921) skymningslandskap, signerad J O Cantzler samt daterad 96, ca 15,5 x 30 cm.

Små spår av häftstift i hörnen.

496199

2017-10-27