Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANNA PAULI (1864-1940): Stilleben, mongramsignerad och daterad á tergo 1934, olja på duk, ca 56x45 cm
496203
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här