L Volz

L Volz
L Volz
L Volz
L Volz
L Volz
L Volz

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

L.VOLZ (1800/1900-tal): Sankt bernhardshund, monogramsignerad, olja på pannå, ca 32x24 cm

496218

2017-10-29