Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
JOSEF EKBERG, Gustavsberg, urna, flintgods, sgrafittodekor, signerad samt daterad 1916. H ca. 30 cm.
Glasyr med krackelering samt mindre glasyrnagg.
496219
2017-10-28