Gottfrid Kallstenius Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Sydländsk stadsvy, signerad G. Kallstenius, olja på duk, ca 30x45 cm
.

496225

2017-10-30