Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATTI JOHANSSON (1917-2003): "Så länge bär finns", signerad Atti, olja på duk, ca 100x100 cm, oramad
496238
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här