Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ATTI JOHANSSON (1917-2003): "Så länge bär finns", signerad Atti, olja på duk, ca 100x100 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
496238
2017-10-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner