Atti Johansson oljemålning

Atti Johansson oljemålning
Atti Johansson oljemålning
Atti Johansson oljemålning
Atti Johansson oljemålning
Atti Johansson oljemålning
Atti Johansson oljemålning
Atti Johansson oljemålning
Atti Johansson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ATTI JOHANSSON (1917-2003): "Så länge bär finns", signerad Atti, olja på duk, ca 100x100 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

496238

2017-10-28