Reinhold Holtermann

Reinhold Holtermann
Reinhold Holtermann
Reinhold Holtermann
Reinhold Holtermann
Reinhold Holtermann
Reinhold Holtermann

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD HOLTERMAN (1899-1960) landskap, signerad R Holtermann samt daterad -46, gouache, ca 10,5 x 25 cm.

496245

2017-10-27