August Jernberg Klassiskt svenskt måleri

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AUGUST JERNBERG (1826-1896): Mor och barn, signerad A.Jernberg, olja på duk, 55x46 cm

Dubblerad

496246

2017-10-30