Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "På restaurangen", signerad L Jirlow, 292/380, färglitografi, bladmått ca 55x73 cm
Gulnad
496248
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här