Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "På restaurangen", signerad L Jirlow, 292/380, färglitografi, bladmått ca 55x73 cm

Gulnad

496248

2017-10-28