Sam Francis, Jubilée

Sam Francis, Jubilée
Sam Francis, Jubilée

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SAM FRANCIS (USA, 1923-1994): Ur mappen Papierski (1973-1984), signerad och numrerad 46/50, färglitografi
76x56 cm
LITTERATUR: SF 352

496262

2017-10-29