Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SAM FRANCIS (USA, 1923-1994): Ur mappen Papierski (1973-1984), signerad och numrerad 46/50, färglitografi
76x56 cm
LITTERATUR: SF 352
496262
2017-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här