Luigi Da Costa akvarell

Luigi Da Costa akvarell
Luigi Da Costa akvarell
Luigi Da Costa akvarell
Luigi Da Costa akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUIGI DA COSTA (Italien, aktiv på 1800-talet): Läsande man, signerad L Da Costa, akvarell på papper, ca 35x27 cm

496268

2017-11-01