Picard oljemålning

Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning
Picard oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): Blomsterstilleben, signerad, 1951, olja på duk, 64x54 cm

Krackeleringar

496274

2017-10-29