Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIPPE-MARIE PICARD (1915-1997): Blomsterstilleben, signerad, 1951, olja på duk, 64x54 cm
Krackeleringar
496274
2017-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här