Kandelabrar brons senempire

Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire
Kandelabrar brons senempire

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, brännförgylld samt förgylld brons, Frankrike, 1800-talets mitt, senempire, för 4 ljus, dekor av akantus samt fleuroner, höjd ca 56 cm

Slitage

496278

2017-10-28