Sven Erixson Mimaroben Aniara

Sven Erixson Mimaroben Aniara
Sven Erixson Mimaroben Aniara

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:et ERIXSON (1899-1970): "Mimaroben" - motiv från operan Aniara, signerad, S Erixson, 44/260, färglitografi, 39x46 cm

496293

2017-10-28