Robert Ebers oljemålning

Robert Ebers oljemålning
Robert Ebers oljemålning
Robert Ebers oljemålning
Robert Ebers oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT EBERS (född 1926): "Bird in the garden", signerad och daterad a tergo, Bob Ebers 1953, olja på duk, 63x91 cm

496300

2017-10-28