Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, s.k. dvärghörnskåp, Dalarna, daterad 1800, dekor av kurbits, höjd ca 136, 80x52 cm nyckel finns
Slitage
496325
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här