Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, s.k. dvärghörnskåp, Dalarna, daterad 1800, dekor av kurbits, höjd ca 136, 80x52 cm nyckel finns

Slitage

496325

2017-10-28