Barbara Nicolai fotoprint

Barbara Nicolai fotoprint
Barbara Nicolai fotoprint

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBARA NICOLAI (Tyskland, samtida), "Yellow umbrella", signerad Barbara Nicolai, numrerad 10/25, fotoprint, mått ca 37,5 x 50 cm

496337

2017-10-28