Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARBARA NICOLAI (Tyskland, samtida), "Yellow umbrella", signerad Barbara Nicolai, numrerad 10/25, fotoprint, mått ca 37,5 x 50 cm
496337
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här