Skålar

Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar
Skålar

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 3 st, Gunnar Nylund, Herta Bengtsson samt Carl Harry Stålhane, för Rörstrand, signerade, glaserat stengods, höjd mellan ca 3-7,5 cm

Stålhanes skål med spricka och litet nagg.

496351

2017-10-28