Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT TANDBERG (1874-1948): Motiv från Skansen, signerad Bengt Tandberg, olja på pannå, ca 36x52 cm
496355
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här