Bengt Tandberg oljemålning

Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT TANDBERG (1874-1948): Motiv från Skansen, signerad Bengt Tandberg, olja på pannå, ca 36x52 cm

496355

2017-10-28