Sigurd Möller oljemålning

Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning
Sigurd Möller oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGURD MÖLLER (1895-1984): Från Arkadien, signerad S Möller, olja på pannå, ca 38x46 cm

496359

2017-10-28