Skål 1800-tal

Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal
Skål 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, 1800-tal, kolmårdsmarmor, höjd 6,5, diameter 22 cm
PROVENIENS: Fröken Karin Bergenstråhle, Forsby herrgård, Västra Eds socken, Kalmar län

496360

2017-10-28