Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅL, 1800-tal, kolmårdsmarmor, höjd 6,5, diameter 22 cm
PROVENIENS: Fröken Karin Bergenstråhle, Forsby herrgård, Västra Eds socken, Kalmar län
496360
2017-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här