Frederick Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREDERIK JOHANSSON (18/1900-tal): Motiv från Christianshavens Vold, signerad och daterad Frederick Johansson 1907, olja på duk, ca 43x60 cm

Dukskador

496385

2017-10-28