Hockeyspel 1920/30-tal

Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal
Hockeyspel 1920/30-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOCKEYSPEL, 1920/30-tal, Jentzsch & Meerz, Leipzig, "Imohockey", trä och metall, höjd ca 33, 104x54 cm

Bruksslitage, renoveringsbehov, saknar gasskiva och ben, Stockholms Auktionsverk garanterar inte funktionen

496386

2017-10-28