Hockeyspel 1920/30-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOCKEYSPEL, 1920/30-tal, Jentzsch & Meerz, Leipzig, "Imohockey", trä och metall, höjd ca 33, 104x54 cm
Bruksslitage, renoveringsbehov, saknar gasskiva och ben, Stockholms Auktionsverk garanterar inte funktionen
496386
2017-10-28