H Ståhlberg oljemålning

H Ståhlberg oljemålning
H Ståhlberg oljemålning
H Ståhlberg oljemålning
H Ståhlberg oljemålning
H Ståhlberg oljemålning
H Ståhlberg oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

H STÅHLBERG (1900-tal): Porträtt, signerad H Ståhlberg, otydligt signerad -11?, olja på duk, ca 59x43 cm
UTSTÄLLD: CM Holmquist Konstsalong 1945

496392

2017-10-28