Börje Frykenstam oljemålning

Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE FRYKENSTAM (född 1936): Kustmotiv, signerad B Frykenstam, olja på duk, ca 73x60 cm

496400

2017-10-30