Poul Friis Nybo oljemålning

Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL FRIIS NYBO (1869-1929): Damporträtt, signerad och daterad Friis Nybo 1905, olja på duk, ca 56x45 cm

Obtydlig bättring

496409

2017-10-28