C Schmidt oljemålning

C Schmidt oljemålning
C Schmidt oljemålning
C Schmidt oljemålning
C Schmidt oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C SCHMIDT (Tyskland, 1877-1949): Landskapsmotiv, Heidberg-Worpswde, signerad C Schmidt, olja på pannå, ca 58x45 cm

496411

2017-10-28