Stockholmsutställningen Sport och affischkonst
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOCKHOLMSUTSTÄLLNINGEN 1930, SIGURD LEWERENTZ, affisch, vintage litografisk, utgiven av Ivar Haeggströms lito 1929, ca 99,5x61 cm, med engelsk text
Oramad, skador i form av veck och nåstick, revor
496420
2017-11-21